Description
| Code: | EC00641 |
| Name: | Stainless Steel Ring With Internal Domed Black Satin |
| Height: | 0.2cm |
| Width: | 0.8cm |
| Weight: | 4g |
| Sizes: | O, Q, R¾, T½, V½, Y |
| Colour: | Black and silver |
| Gender: | Unisex |
| Material: | Stainless steel |
| Shape: | Round |
| Setting type: | - |
| Item type: | Rings |








