Description

| Code: | EC02231 |
| Name: | Stainless Steel Evil Blue Eye Necklace |
| Length: | Adjustable (45cm up to 50cm) |
| Weight: | 6.2g |
| Chain size: | 2mm |
| Pendant size: | 14mm x 14mm |
| Colour: | Gold or Silver |
| Gender: | Unisex |
| Material: | Stainless Steel |
| Shape: | Round |
| Clasp type: | Lobster Claw |
| Setting type: | Bezel |
| Chain type: | Rolo |
| Item type: | Necklaces |









