Description
| Code: | EC02250 |
| Name: | Stainless Steel Fine Arrow Links Choker Necklace |
| Length: | Adjustable (28cm up to 36cm) |
| Weight: | 5.1g |
| Chain size: | 8mm x 3mm |
| Pendant size: | - |
| Colour: | Gold |
| Gender: | Female |
| Material: | Stainless Steel |
| Shape: | Arrow |
| Clasp type: | Lobster Claw |
| Setting type: | - |
| Chain type: | - |
| Item type: | Necklaces |



