Description
| Code: | EC02220 |
| Name: | Stainless Steel Fine Teardrop Necklace |
| Length: | Adjustable (40cm up to 45cm) |
| Weight: | 3.1g |
| Chain size: | 1mm |
| Pendant size: | 9mm x 7mm |
| Colour: | White, Pink or Yellow |
| Gender: | Unisex |
| Material: | Stainless Steel, Cubic Zirconia |
| Shape: | Teardrop |
| Clasp type: | Lobster claw |
| Setting type: | Prong |
| Chain type: | Rolo |
| Item type: | Necklaces |












