Description
| Code: | EC01365 |
| Name: | Stainless Steel Green Rectangle Beaded Chain Necklace |
| Length: | 45cm |
| Weight: | 3.5g |
| Chain size: | 0.1cm |
| Pendant size: | 0.7cm x 0.5cm |
| Colour: | Gold |
| Gender: | Female |
| Material: | Stainless steel |
| Shape: | Rectangle |
| Clasp type: | Lobster Claw |
| Setting type: | - |
| Chain type: | Beaded |
| Item type: | Necklaces |






