Description
| Code: | EC02312 |
| Name: | Stainless Steel Hearts Necklace |
| Length: | Adjustable (39cm up to 44cm) |
| Weight: | 2.6g |
| Chain size: | 1mm |
| Heart size: | 5mm |
| Colour: | Gold |
| Gender: | Female |
| Material: | Stainless Steel |
| Shape: | Heart |
| Clasp type: | Spring ring |
| Setting type: | - |
| Chain type: | Cable |
| Item type: | Necklaces |





