Description
| Code: | EC01015MLT |
| Name: | Stainless Steel Holographic Flower Dangle Long Stud Earrings |
| Height: | 8cm |
| Width: | 4.3cm |
| Depth: | 0.1cm |
| Weight: | 5g (2.5g each) |
| Colour: | Multi-Colour |
| Gender: | Female |
| Material: | Stainless Steel |
| Shape: | Geometric |
| Item type: | Earrings |




