Description
| Code: | EC01180 |
| Name: | Stainless Steel Holy Butterfly Adjustable Ring |
| Shape height: | 1.5cm |
| Shape width: | 1.5cm |
| Ring width: | 0.3cm |
| Weight: | 3.39g |
| Size: | Adjustable (starting from M) |
| Colour: | Gold |
| Gender: | Female |
| Material: | Stainless Steel, Cubic Zirconia |
| Shape: | Butterfly |
| Setting type: | - |
| Item type: | Rings |






