Description
| Code: | EC00761 |
| Name: | Stainless Steel Intertwined Rope Huggie Earrings |
| Height: | 1.3cm |
| Width: | 0.15cm |
| Depth: | 0.15cm (1.4cm fully) |
| Weight: |
3.5g (1.75g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Unisex |
| Material: | Stainless steel |
| Shape: | Round |
| Item type: | Earrings |




