Description
| Code: | EC00914 |
| Name: | Stainless Steel Small Cubic Zirconia Round Stud Earrings |
| Height: | 0.8cm |
| Width: | 0.7cm |
| Depth: | 0.1cm |
| Weight: | 0.64g (0.32g each) |
| Colour: | Silver, Gold |
| Gender: | Female |
| Material: | Stainless Steel |
| Shape: | Heart |
| Item type: | Earrings |



