Description
| Code: | EC02201 |
| Name: | Stainless Steel Long Chain CZ Drop Stud Earrings |
| Height: | 50mm |
| Width: | 10mm |
| Depth: | 6mm (17mm fully) |
| Weight: | 1.1g (1.05g each) |
| Colour: | Gold or Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | Stainless Steel, Cubic Zirconia |
| Shape: | Geometric |
| Item type: | Earrings |








