Description

| Code: | EC02238 |
| Name: | Stainless Steel Miami Cuban Choker Necklace |
| Length: | 38cm |
| Weight: | 10.9g |
| Chain size: | 8mm |
| Pendant size: | - |
| Colour: | Gold |
| Gender: | Female |
| Material: | Stainless Steel |
| Shape: | Geometric |
| Clasp type: | Lobster Claw |
| Setting type: | - |
| Chain type: | Paperclip |
| Item type: | Necklaces |





