Description
| Code: | EC02255 |
| Name: | Stainless Steel Mystic Sun Necklace |
| Length: | Adjustable (38cm up to 43.5cm) |
| Weight: | 2.8g |
| Chain size: | 2mm |
| Pendant size: | 23mm x 13mm |
| Colour: | Gold |
| Gender: | Female |
| Material: | Stainless Steel, Cubic Zirconia |
| Shape: | Sun |
| Clasp type: | Lobster Claw |
| Setting type: | - |
| Chain type: | - |
| Item type: | Necklaces |




