Description

| Code: | EC00408 |
| Name: | Stainless Steel Classic Anchor Necklace |
| Length: | 60cm |
| Weight: | 16.85g |
| Chain size: | 0.2cm |
| Pendant size: | 6cm x 2.5cm |
| Colour: | Silver, Black, Gold |
| Gender: | Unisex |
| Material: | Stainless steel, beads |
| Shape: | Anchor |
| Clasp type: | Lobster claw |
| Setting type: | - |
| Chain type: | Box |
| Item type: | Necklaces |



