Description

| Code: | EC01791 |
| Name: | Stainless Steel Secret Seal of Solomon Necklace |
| Length: | 60cm |
| Weight: | 44.4g (15.4g chain) (29g pendant) |
| Chain size: | 2mm |
| Pendant size: | 40mm |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Unisex |
| Material: | Stainless steel |
| Shape: | Round |
| Clasp type: | Lobster claw |
| Setting type: | - |
| Chain type: | Wheat Chain |
| Item type: | Necklaces |





