Description
| Code: | EC00913 |
| Name: | Stainless Steel Little Cubic Zirconia Round Stud Earrings |
| Height: | 0.6cm |
| Width: | 0.6cm |
| Depth: | 0.25cm |
| Weight: | 0.8g (0.4g each) |
| Colour: | Silver, Gold |
| Gender: | Unisex |
| Material: | Stainless Steel, Cubic Zirconia |
| Shape: | Round |
| Item type: | Earrings |



