Description
| Code: | EC00449 |
| Name: | Stainless Steel Small Single Cubic Zirconia Huggie Earrings |
| Height: | 13mm |
| Width: | 4mm |
| Depth: | 2mm (13mm total) |
| Weight: |
3.74g (1.87g each) |
| Colour: | Silver, black, dark blue, gold |
| Gender: | Unisex |
| Material: | Stainless steel, cubic zirconia |
| Shape: | Round |
| Item type: | Earrings |







