Description
| Code: | EC02298 |
| Name: | Stainless Steel Snakes & Skull Necklace |
| Length: | 50cm |
| Weight: | 44.3g |
| Chain width: | 2mm |
| Pendant size: | 40mm x 20mm |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Unisex |
| Material: | Stainless Steel |
| Shape: | Skull |
| Clasp type: | Lobster claw |
| Setting type: | - |
| Chain type: | Box |
| Item type: | Necklaces |




