Description

| Code: | EC01268 |
| Name: | Stainless Steel Soul Mate Destiny Necklace |
| Length: | Adjustable (40cm up to 45cm) |
| Weight: | 4.75g |
| Chain size: | 0.1cm |
| Pendant size: | 1.5cm x 1cm |
| Colour: | Gold |
| Gender: | Female |
| Material: | Stainless Steel |
| Shape: | Rectangular |
| Clasp type: | Lobster Claw |
| Setting type: | - |
| Chain type: | Metal Bead |
| Item type: | Necklaces |





