Description

| Code: | EC00508 |
| Name: | Stainless Steel Street Style Half Beads & Half Curb Chain Bracelet |
| Length: | Adjustable (17cm up to 20cm) |
| Weight: | 4.31g |
| Shape size: | 0.2cm (beads), 0.5cm (curban chain) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Men |
| Material: | Stainless steel |
| Shape: | Round |
| Clasp type: | Lobster Claw |
| Setting type: | - |
| Chain type: | Bead and curb chain |
| Item type: | Bracelets |




