Description

| Code: | EC00545 |
| Name: | Stainless Steel Thin Rectangular Bracelet |
| Length: | 20cm |
| Height: | 0.2cm |
| Width: | 0.5cm |
| Shape size: | 0.6cm x 6cm |
| Weight: | 7.65g |
| Colour: | Black and silver |
| Gender: | Male |
| Material: | Stainless steel, leather |
| Shape: | Geometric |
| Clasp type: | - |
| Setting type: | Snap lock |
| Chain type: | Leather |
| Item type: | Bracelets |




