Description
| Code: | EC01569 |
| Name: | Sterling Silver Ampersand Stud Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 1.1cm |
| Width: | 1.1cm |
| Depth: | 0.2cm (1.3cm fully) |
| Weight: | 2.1g (1.05g each) |
| Colour: | Gold |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia |
| Shape: |
Ampersand |
| Item type: | Earrings |


