Description

| Code: | EC01971 |
| Name: | Sterling Silver Angel Heart Hypoallergenic Necklace |
| Length: | Adjustable (up to 43cm) |
| Weight: | 2.3g |
| Chain size: | 1mm |
| Pendant size: | 10mm x 25mm |
| Colour: | Silver and Rose Gold |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver |
| Shape: | Heart, Wings |
| Clasp type: | Spring Ring |
| Setting type: | - |
| Chain type: | Rolo |
| Item type: | Necklaces |




