Description
| Code: | EC01937 |
| Name: | Sterling Silver Angel Wing Hypoallergenic Necklace |
| Length: | 45cm |
| Weight: | 2.45g |
| Chain size: | 1mm |
| Pendant size: | 15mm x 17mm |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Pearl |
| Shape: | Wing |
| Clasp type: | Spring Ring |
| Setting type: | - |
| Chain type: | Rolo |
| Item type: | Necklaces |







