Description
| Code: | EC01393 |
| Name: | Sterling Silver Bamboo Huggie Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 1.2cm |
| Width: | 0.15cm |
| Depth: | 0.15cm (1.3cm fully) |
| Weight: | 1.3g (0.65g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver |
| Shape: | Bamboo |
| Item type: | Earrings |




