Description
| Code: | EC00803 |
| Name: | Sterling Silver Pearl Bear Hook Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 0.6cm |
| Width: | 0.8cm |
| Depth: | 0.8cm |
| Weight: | 1.4g (0.7g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Pearl |
| Shape: | Bear |
| Item type: | Earrings |





