Description
| Code: | EC01546 |
| Name: | Sterling Silver Beautiful Heart Huggie Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 12mm |
| Width: | 3.5mm |
| Depth: | 2mm (13mm total) |
| Weight: | 1.4g (0.7g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Heart |
| Item type: | Earrings |






