Description
| Code: | EC01108 |
| Name: | Sterling Silver Black Heart Huggie Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 13mm |
| Width: | 5mm |
| Depth: | 2mm |
| Weight: | 1.74g (0.87g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, enamel |
| Shape: | Heart |
| Item type: | Earrings |





