Description

| Code: | EC01005 |
| Name: | Sterling Silver Black Pearl Adjustable Hypoallergenic Necklace |
| Length: | Adjustable (40cm, 42.5cm or 45cm) |
| Weight: | 3.24g |
| Chain size: | 0.1cm |
| Pendant size: | 1cm (circle), 1cm x 0.8cm (pearl pendant) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Pearl, Cubic Zirconia |
| Shape: | Pearl |
| Clasp type: | Lobster claw |
| Setting type: | - |
| Chain type: | Flat |
| Item type: | Necklaces |






