Description
| Code: | EC02014 |
| Name: | Sterling Silver Blue Feathers Hook Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 20mm |
| Width: | 8mm |
| Depth: | 1.5mm (14mm total) |
| Weight: | 1.2g (0.6g each) |
| Colours: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Feather |
| Item type: | Earrings |





