Description
| Code: | EC02083 |
| Name: | Sterling Silver Blue Flower Stud Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 10mm |
| Width: | 10mm |
| Depth: | 1mm (13mm fully) |
| Weight: | 1.1g (0.55g each) |
| Colours: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Enamel |
| Shape: | Flower |
| Item type: | Earrings |






