Description
| Code: | EC01526 |
| Name: | Sterling Silver Blue Turquoise Stud Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 1.5cm |
| Width: | 0.3cm |
| Depth: | 0.2cm (1.2cm fully) |
| Weight: | 1.7g (0.85g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Enamel, Turquoise |
| Shape: | Round |
| Item type: | Earrings |






