Description
| Code: | EC02005 |
| Name: | Sterling Silver Brilliant Heart Screw Hook Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 12mm |
| Width: | 6mm |
| Depth: | 4mm (13mm total) |
| Weight: | 1.2g (0.6g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Heart |
| Item type: | Earrings |






