Description

| Code: | EC01950 |
| Name: | Sterling Silver Brilliant Heart Hypoallergenic Y Necklace |
| Length: | Adjustable (up to 49cm) |
| Weight: | 2.7g |
| Chain size: | 1mm |
| Pendant size: | 7mm |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Heart |
| Clasp type: | Slide up |
| Setting type: | Prong |
| Chain type: | Box |
| Item type: | Necklaces |





