Description
| Code: | EC02432 |
| Name: | Sterling Silver Brilliant Pearl Flower Drop Huggie Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 28mm |
| Width: | 12mm |
| Depth: | 12mm |
| Weight: | 4.48g (2.24g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 sterling Silver, Pearl, Cubic Zirconia |
| Shape: | Flower |
| Item type: | Earrings |





