Description
| Code: | EC01512 |
| Name: | Sterling Silver Butterflies Hypoallergenic Necklace |
| Length: | Adjustable (45cm) |
| Weight: | 2.55g |
| Chain size: | 0.1cm |
| Pendant size: | 1.2cm x 2cm |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Butterfly |
| Clasp type: | Spring Ring |
| Setting type: | - |
| Chain type: | Rolo |
| Item type: | Necklaces |






