Description

| Code: | EC02131 |
| Name: | Sterling Silver Children's Love Hypoallergenic Necklace |
| Length: | Adjustable (38cm - 42cm - 45cm) |
| Weight: | 2.85g |
| Chain size: | 1mm |
| Pendant size: | 21mm x 13mm |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver |
| Shape: | Children |
| Clasp type: | Lobster Claw |
| Setting type: | - |
| Chain type: | Rolo |
| Item type: | Necklaces |






