Description
| Code: | EC00810 |
| Name: | Sterling Silver Clear Cubic Zirconia Clip Hypoallergenic Ear Cuff (Single) |
| Height: | 1.1cm |
| Width: | 0.5cm |
| Depth: | 0.15g |
| Weight: | 0.85g |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Geometric |
| Item type: | Earrings |





