Description
| Code: | EC00854 |
| Name: | Sterling Silver Clear Cubic Zirconia Leverback Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 24mm |
| Width: | 6mm |
| Depth: | 3mm |
| Weight: | 1.6g (0.8g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Round |
| Item type: | Earrings |




