Description
| Code: | EC00990 |
| Name: | Sterling Silver Clear Round Cubic Zirconia Adjustable Hypoallergenic Necklace |
| Length: | Adjustable (40cm up to 43cm) |
| Weight: | 2g |
| Chain size: | 0.1cm |
| Pendant size: | 1.1cm x 0.6cm (0.6cm x 0.6cm Cubic Zirconia) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Round |
| Clasp type: | Lobster claw |
| Setting type: | - |
| Chain type: | Box |
| Item type: | Necklaces |






