Description
| Code: | EC01988 |
| Name: | Sterling Silver Clubs Hearts Drop Stud Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 18mm |
| Width: | 10mm |
| Depth: | 2mm (13mm fully) |
| Weight: | 1.5g (0.75g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia, Enamel |
| Shape: | Clubs, Heart |
| Item type: | Earrings |






