Description
| Code: | EC01448 |
| Name: | Sterling Silver Cobweb Love Heart Stud Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 11mm |
| Width: | 12mm |
| Depth: | 2mm (12mm fully) |
| Weight: | 1.7g (0.85g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Enamel |
| Shape: | Heart |
| Item type: | Earrings |






