Description
| Code: | EC00776 |
| Name: | Sterling Silver Colourful Heart Stud Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 0.9cm |
| Width: | 0.9cm |
| Depth: | 0.2cm (1.3cm fully) |
| Weight: | 1.8g (0.9g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 sterling silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Heart |
| Item type: | Earrings |





