Description
| Code: | EC01445 |
| Name: | Sterling Silver Colourful Paw Screw Stud Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 7mm |
| Width: | 8mm |
| Depth: | 2mm (13mm total) |
| Weight: | 1.3g (0.65g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Paw |
| Item type: | Earrings |







