Description
| Code: | EC01376 |
| Name: | Sterling Silver Comet Star Stud Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 1cm |
| Width: | 1cm |
| Depth: | 0.2cm (1.3cm fully) |
| Weight: | 1.68g (0.84g each) |
| Colour: | Gold |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 sterling Silver |
| Shape: | Star |
| Item type: | Earrings |





