Description
| Code: | EC00772 |
| Name: | Sterling Silver Corgi Dog Stud Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 1cm |
| Width: | 1.1cm |
| Depth: | 0.3cm (1.5cm fully) |
| Weight: | 2.1g (1.05g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 sterling silver |
| Shape: | Dog |
| Item type: | Earrings |






