Description
| Code: | EC01575 |
| Name: | Sterling Silver Cross Drop Huggie Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 18mm |
| Width: | 5mm |
| Depth: | 1mm (10mm total) |
| Weight: | 0.8g (0.4g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver |
| Shape: | Cross |
| Item type: | Earrings |





