Description
| Code: | EC02418 |
| Name: | Sterling Silver Crystal Kissing Fish Hypoallergenic Stud Earrings |
| Height: | 7mm |
| Width: | 9mm |
| Depth: | 2mm (fully 15mm) |
| Weight: | 1.04g (0.52g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 sterling silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Fish |
| Item type: | Earrings |







