Description
| Code: | EC02009 |
| Name: | Sterling Silver Cubic Zirconia Threader Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 91mm |
| Width: | 9mm |
| Depth: | 5mm |
| Weight: | 1.34g (0.67g each) |
| Colours: | White, Blue, Pink |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Round |
| Item type: | Earrings |









