Description
| Code: | EC01002 |
| Name: | Sterling Silver Cute Bear Hypoallergenic ecklace |
| Length: | Adjustable (39cm, 42cm or 45cm) |
| Weight: | 5g |
| Chain size: | 0.1cm |
| Pendant size: | 2.3cm x 1.5cm (bear), 0.7cm x 0.7cm (heart) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Heart, Bear |
| Clasp type: | Lobster claw |
| Setting type: | - |
| Chain type: | - |
| Item type: | Necklaces |






